Dołącz do nas!
Dodaj Pin <3 !
Śledź nowości 🙂
Bądź na bieżąco ! Snap : StyloweButy.pl

Witajcie Kochani <3

W związku z licznymi pytaniami o nasze konta na różnych kanałach społecznościowych postanowiliśmy przygotować dla Was małą ściągę :). Kilka słów o naszych działaniach – działamy na wszystkich najpopularniejszych platformach.

Macie do nas pytania? Możecie przesyłać je na adresy @ podane na naszej stronie lub pytać na ask.fm , znajdziecie nas tutaj pod nazwą StyloweButy.pl 🙂 Odpowiadamy szybko, a przy okazji wrzucimy ciekawą grafikę 🙂

Chcecie być na bieżąco z promocjami? No to zapraszamy na nasz Fanpage na Facebooku. Tutaj każdego dnia dodajemy zdjęcia naszych nowości, informacje o uzupełnieniu rozm. bestsellerów oraz inspiracje dla stylizacji.

Chcecie zobaczyć jak pracujemy? Posłuchać naszych „opowieści” o konkursach, nowościach, albo dostać dodatkowy rabat ? Obserwuj nas na Snapchacie ! nasz login StyloweButy.pl 😀

Nasz Instagram to miejsce gdzie znajdziecie inspiracje dla stylizacji, genialne grafiki (wykonane przez naszego Magika 😀 ) informacje o rabatach, promocjach. W każdym miesiącu nagradzamy też najaktywniejszych fanów 🙂 chcesz otrzymać od nas mały upominek?? To zacznij nas obserwować, komentować i oddawać „like” naszym zdjęciom.

Dodatkowo znajdziecie nas na Pinterest i Twitter 🙂

Możecie też przesyłać nam zaproszenia do portali o których wiedzieć powinniśmy, a jeszcze nas tam nie ma 🙂

Pozdrawiamy,

Zespół StyloweButy.pl