98 97 94 93

Gotowi do startu… START! Stylowe Buty ruszyły ponownie, po krótkiej przerwie. Jako tło dla naszego wpisu wybraliśmy zdjęcia z backstage’u naszej sesji zdjęciowej rozpoczynającej reaktywację projektu. Uznaliśmy, że są na tyle piękne, że szkoda by było ich nie pokazać! A teraz zapraszamy do lektury naszych planów, które chcemy wspólnie z Wami zrealizować!


∗ Stylowe Buty to marka, która powstała w oparciu o cudowne i piękne modele obuwia damskiego. Nazwa jasno wskazuje gdzie leżą nasze korzenie. Chcemy by produkty które znajdują się w naszej ofercie były starannie dobrane pod Wasze potrzeby. Nie zamierzamy kupować wszystkiego, co znajdziemy na rynku, chcemy poznać Wasze ulubione style i fasony, a następnie wybrać dla Was to, co będziemy uważać za najlepsze!
* Wyobraźcie sobie internetowe czasopismo dla kobiet. Na jednej stronie znajdziesz ciekawą propozycję makijażu, na następnej artykuł o zdrowym jedzeniu, na kolejnej znajdziesz propozycję kreacji na randkę i od razu możesz kupić sobie cały zestaw – buty, torebkę i sukienkę. Do tego dążymy. Chcemy by zawartość jaką umieścimy na naszej stronie i mediach społecznościowych była czymś więcej niż suchym katalogiem produktów. Chcemy stworzyć portal modowy, chcemy współpracować z gwiazdami, modelkami, piosenkarkami i pisarkami. Chcemy by Stylowe Buty były miejscem, które odwiedzasz nie tylko wtedy, gdy potrzebujesz nowej pary czółenek, ale również miejscem, które odwiedzasz kiedy poszukujesz inspiracji!
* Chcemy podreperować i udoskonalić to, co wcześniej szwankowało – obsługę klienta. Chcemy by cały proces dokonania zakupów na naszym sklepie był jak najprostszy, jak najszybszy i jak najczytelniejszy. Chcemy by każdy problem, pytanie i kłopot było rozwiązywane natychmiast – koniec z kilkudniowym czekaniem na zamówienie. Chcemy byś była w pełni zadowolona z tego, jak sprawnie przebiegł proces zakupu tych butów. Jesteśmy świadomi, że sprzedaż internetowa to nie to samo co sklep stacjonarny i niektórych rzeczy nie da się uniknąć – niepasującego modelu, opóźnień kuriera, firmowej imprezy (ależ nigdy w życiu!). Chcemy by cały kontakt z Nami był tak prosty jak się tylko da. Już niedługo uruchomimy firmowy czat, w którym bez potrzeby telefonowania możecie zapytać o wszystko. A to dopiero początek 😀
* Chcemy się rozwijać. Stylowe Buty to przede wszystkim obuwie, to prawda. Ale z czasem chcemy móc Wam zaoferować wszystko co może być potrzebne dziewczynie i kobiecie, by czuć się świetnie i równie dobrze wyglądać. Na początek oferujemy Wam buciki i torebki, a co dalej? Możecie podsyłać propozycje co chcecie zobaczyć w naszym sklepie!
* Chcemy by sklep oferował wiele atrakcji i promocji. W ten sposób każda klientka znajdzie coś dla siebie. Chcemy docenić stałe klientki zapraszając je do udziału w programie lojalnościowym o bardzo korzystnych rabatach i przywilejach. Chcemy byś zawsze mogła znaleźć tutaj coś dla siebie w odpowiedniej cenie!

Podsumowując – Stylowe Buty reaktywacja! Wpisujcie w komentarzach co chciałybyście zobaczyć na naszym sklepie, Facebooku, Instagramie i blogu. Dawajcie znać co wg. Was należy poprawić lub zmienić w obsłudze klienta – chcemy by StyloweButy.pl był sklepem który MY tworzymy dla WAS!